Marvel bitjes

Bij Fight2Win vind je het volledige SafeJawz Marvel assortiment - van Venom en Wolverine tot Iron Man en Deadpool. Officieel gelicenseerde designs met professionele gebitsbescherming voor boksen, kickboksen, thaiboksen en MMA. Lees meer

Filteren en sorteren 9 producten
Sorteer op:

Officieel gelicenseerd - SafeJawz x Marvel

SafeJawz combineert Fluid-Fit, Jaw Secure en Remodel Tech met iconische Marvel-designs die exact het karakter vertalen naar het bitje.

Het assortiment omvat standaard modellen en een Ortho-variant voor beugeldragers - voor jeugd en volwassenen, inclusief opbergdoosje en fitting instructies. 

Fluid-Fit, Jaw Secure en Remodel Tech - de SafeJawz technologie achter elk Marvel bitje

Elk bitje uit de Marvel Series is gebouwd op de bewezen technologie van SafeJawz. Fluid-Fit vormt het bitje bij verhitting perfect naar de individuele kaakstructuur van de drager. Het Jaw Secure systeem beschermt niet alleen de boventanden maar vergrendelt ook de onderkaak bij zijdelingse impact — cruciaal bij contactsporten als boksen, kickboksen en MMA.

Uniek aan de Marvel Series is Remodel Tech: het bitje kan tot 3x opnieuw gevormd worden. Groeit een kind, verandert het gebit of is de eerste pasvorm niet optimaal, dan hoef je geen nieuw bitje te kopen. Elk model wordt geleverd met een luxe opbergdoosje en fitting instructies. Naast onze webshop kun je alle Marvel bitjes ook aanschaffen in onze showroom in Waddinxveen.

De 2-laagse constructie combineert een harde buitenschil met een zachte binnenlaag voor optimale schokabsorptie bij elke training.

Officieel gelicenseerde Marvel-designs voor boksen, kickboksen en MMA

De Marvel Series van SafeJawz is officieel gelicenseerd door Marvel - elk design is een exacte vertaling van het karakter naar het bitje. Venom met zijn kenmerkende tong en tanden, Wolverine in geel met klauwen, Iron Man in rood-goud, Deadpool in rood-zwart - elk model heeft een eigen karakter en kleurpalet dat direct herkenbaar is.

Het assortiment omvat zowel standaard modellen als een Ortho-uitvoering voor beugeldragers met BraceHarbour™ technologie die ruimte creërt voor de bovenbeugel. Zo hoeven ook sporters met een beugel geen concessies te doen aan bescherming of stijl. Naast onze webshop kun je alle Marvel bitjes ook aanschaffen in onze showroom in Waddinxveen.

Alle modellen zijn geschikt voor jeugd en volwassenen en verkrijgbaar in Junior en Adult maat.

Fight2Win - officieel SafeJawz retailer voor Marvel gebitsbeschermers

Fight2Win is officieel SafeJawz retailer en verkoopt uitsluitend authentieke Marvel Series bitjes rechtstreeks uit de officiële distributieketen. Dat garandeert originele licentie, kwaliteitscontrole en verpakking - inclusief het officieel gelicenseerde Marvel-design en de bijbehorende fitting instructies.

Het volledige Marvel assortiment van SafeJawz is bij Fight2Win verkrijgbaar: van Spiderman en Hulk tot Black Panther en Captain America, en inclusief de Ortho-lijn voor beugeldragers. Naast onze webshop kun je alle Marvel bitjes ook aanschaffen in onze showroom in Waddinxveen.

Producten

Bitje SafeJawz Marvel Black Panther Bitje SafeJawz Marvel Black Panther 20,00
Bitje SafeJawz Marvel Venom Bitje SafeJawz Marvel Venom 20,00
Bitje SafeJawz Marvel Deadpool Bitje SafeJawz Marvel Deadpool 20,00

Showroom

Marvel bitjes, direct uit voorraad leverbaar

Marvel bitjes worden binnen 1 werkdag uit eigen voorraad verzonden! We zijn dé vechtsportspecialist en weten echt alles over bokshandschoenen, kickbokshandschoenen, scheenbeschermers, bandages, zakhandschoenen en andere trainingsmaterialen! We hebben een enorm assortiment Bitjes voor kinderen, dames én heren op voorraad in onze showroom! Kom langs voor optimaal advies en schaf direct jouw gekozen artikel aan.

Benieuwd naar al onze premium boks- en vechtsportartikelen? Bekijk dan ons volledige assortiment vechtsportartikelen in de webshop.

FIGHT2WIN

Nr. 1 VECHTSPORTWINKEL

SINCE 2005

Veelgestelde vragen — Marvel bitjes

Welke Marvel bitjes verkoopt Fight2Win?

Fight2Win verkoopt negen SafeJawz Marvel bitjes: Spiderman, The Hulk, Iron Man, Deadpool, Wolverine, Venom, Black Panther en Captain America - allemaal in kinder- en volwassenenmaat. Daarnaast is er het Beugelbitje SafeJawz Ortho Marvel Venom speciaal voor beugeldragers.

Collecties

Zijn de Marvel bitjes ook echt goede gebitsbeschermers?

Ja - de SafeJawz Marvel bitjes zijn niet alleen cool van design, maar ook topkwaliteit gebitsbeschermers. SafeJawz is een gerenommeerd merk in de wereld van gebitsbescherming en de Marvel lijn biedt dezelfde bescherming als de reguliere SafeJawz modellen - met een versterkt binnenrooster en een comfortabele pasvorm die klappen en stoten goed absorbeert.

Collecties

Zijn de Marvel bitjes ook geschikt voor kinderen?

Ja - alle acht Marvel bitjes zijn verkrijgbaar in een kindermaat, speciaal afgestemd op het kleinere gebit van kinderen. De Marvel designs zijn bijzonder populair bij jonge sporters die hun favoriete superheld willen dragen tijdens de training. Het Venom beugelbitje is beschikbaar in one-size en geschikt voor beugeldragers.

Collecties

Is er ook een Marvel bitje voor beugeldragers?

Ja - Fight2Win verkoopt het Beugelbitje SafeJawz Ortho Marvel Venom, speciaal ontworpen voor sporters met een beugel. Het is beschikbaar in one-size en past over een beugel zonder de beugel te beschadigen. Voor beugeldragers die fan zijn van Venom is dit de perfecte keuze.

Collecties