Booster Fight Gear Gewichten
Powerbag Booster
Beschikbaar om af te halen bij Fight2Win - Waddinxveen
Meestal klaar binnen 1 uur
Uitsluitend afhalen in onze showroom in Waddinxveen-
Advies in onze winkel
Verzending en retouren
Let op: dit product wordt niet verzonden. Zware of grote items zoals bokszakken zijn uitsluitend afhaalbaar in onze showroom in Waddinxveen.
Onze showroom & winkel
Een echte winkel, geen webshop-only.
Fight2Win heeft een fysieke showroom in Waddinxveen waar je alle producten kunt bekijken en testen. We zijn geen dropshipper - alles ligt op voorraad en wordt door ons persoonlijk ingepakt en verzonden.
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag: 10:00 – 16:00
Zondag: gesloten
Adres:
Steur 5, 2742 ZW Waddinxveen — Bekijk op Google Maps
Product kenmerken
| Merk | |
|---|---|
| Type | |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Niveau | Gevorderden |
| Materiaal | Synthetisch leer |
| Kleur | Zwart |
| Maat | One-size |
| Gewicht | 10 kg, 15 kg, 20 kg |
| Afmetingen | 54 x 20 cm |
| Design |
Maat informatie
| Afmetingen (lxdiameter) | Gewicht |
|---|---|
| 54 x 20 cm | 10 kg |
| 54 x 20 cm | 15 kg |
| 54 x 20 cm | 20 kg |
Verzorging, wassen & opbergen
Gerelateerde collecties
Gerelateerde producten
Maattabel Powerbag Booster
| Afmetingen (lxdiameter) | Gewicht |
|---|---|
| 54 x 20 cm | 10 kg |
| 54 x 20 cm | 15 kg |
| 54 x 20 cm | 20 kg |
Booster Fight Gear Powerbags
De Powerbag Booster is de gewichtszak voor kickboksers en Muay Thai-sporters die hun kracht, core en conditie willen verbeteren met functionele oefeningen - veelzijdiger dan een kettlebell of dumbbell door de meerdere handvatten die verschillende gripposities mogelijk maken.
Powerbag vs. kettlebell - wat is het verschil?
Een kettlebell heeft één handvat en is ideaal voor swings, presses en getups. Een powerbag heeft meerdere handvatten aan de zijkanten en bovenkant - dit maakt oefeningen mogelijk waarbij je de zak optilt, draagt, gooit of roteert op manieren die met een kettlebell niet mogelijk zijn. De powerbag is ook zachter dan een kettlebell, wat hem veiliger maakt bij oefeningen waarbij de zak op het lichaam rust.
Populair bij personal trainers en in PT-studio's voor functionele krachttraining die direct bijdraagt aan betere prestaties in de ring.
Robuuste kwaliteit - voor thuis en in de gym
Gemaakt van robuust materiaal dat ook in een professionele gym past. De handvatten geven een goede grip ook bij zweterige handen. Verkrijgbaar in diverse gewichten. Verkocht per stuk.
Naast onze webshop kun je alle Booster fitnessmateriaal ook aanschaffen in onze showroom in Waddinxveen.
Specifieke features
Booster - toonaangevend merk in Muay Thai en kickboksen
Tips bij Powerbags
Aanbevolen accessoires
Veelgestelde vragen — Powerbag Booster
Wat is de achtergrond van het merk Booster?
Collecties
Wat maakt de Powerbag Booster een goede keuze?
Collecties
Van welk materiaal is de Powerbag Booster gemaakt?
Collecties
Hoe onderhoud ik de Powerbag Booster?
Collecties
Voor welke oefeningen is de Powerbag Booster geschikt?
Collecties