MMA scheenbeschermers

Fight2Win voert een selectie MMA scheenbeschermers van Rival Boxing Gear en Hayabusa - lichtgewicht, bewegingsvriendelijk en gebouwd voor intensieve MMA training. Lees meer

Filteren en sorteren 2 producten
Sorteer op:

Bescherming die meebeweegt. Geen compromissen.

Van klassieke klittenbandsluiting tot innovatieve compressiesleeve - de modellen zijn geselecteerd op beschermingsniveau, pasvorm en geschiktheid voor serieuze MMA beoefenaars. 

Rival en Hayabusa, beide official partners van Fight2Win, leveren de standaard voor MMA bescherming in Europa. 

MMA scheenbeschermers zijn gebouwd voor vrijheid van beweging

MMA scheenbeschermers onderscheiden zich van klassieke kickboks- of thaiboks scheenbeschermers door hun compacte, lichtgewicht constructie. Ze bieden gerichte bescherming aan scheenbeen en wreef zonder de bewegingsvrijheid te beperken die essentieel is bij grappling, takedowns en grondwerk.

Fight2Win voert een selectie MMA scheenbeschermers van merken als Rival Boxing Gear en Hayabusa - beide gespecialiseerd in hoogwaardige bescherming voor intensieve MMA training.

Beide modellen met een sleeve manier van aantrekken

De Rival SH20 MMA gebruikt een systeem met een kous met geperforeerde neopreen achterkant - stevig, verstelbaar en snel aan en uit te trekken. De Hayabusa T3 Core Sleeve kiest voor een vergelijkbare andere aanpak: een sokachtige compressiesleeve zonder bandjes of sluitingen, ultralicht en naadloos geïntegreerd met je been.

Beide systemen hebben hun voordelen - de keuze hangt af van je voorkeur voor aanpasbaarheid versus minimalistisch comfort.

De juiste maat bepaalt bescherming en comfort

MMA scheenbeschermers worden op lichaamslengte en beenomvang geselecteerd, niet op gewicht zoals bij bokshandschoenen. De Rival SH20 MMA is beschikbaar in S/M en L/XL - een ruime tweedeling die de meeste sporters dekt.

De Hayabusa T3 Core Sleeve biedt een fijnere maatvoering in S, M, L en XL voor een nauwkeurigere pasvorm dankzij de compressietechnologie. Raadpleeg de maattabel op de productpagina voor een advies op basis van je beenomvang.

Microvezel, neopreen en compressiestof - elk materiaal heeft een functie

De Rival SH20 MMA combineert een microvezel PU buitenkant met 2,5 cm dikke schuimvulling aan de voorzijde en een geperforeerde neopreen achterkant voor ventilatie en flexibiliteit.

De Hayabusa T3 Core Sleeve gebruikt een drievoudige spalkstructuur met schuim van hoge dichtheid, omsloten door een ademende compressiegebreide kous van polyester.

Beide constructies zijn gericht op maximale bescherming met minimale hinder tijdens training.

MMA scheenbeschermers zijn veelzijdig - maar MMA is de kern

MMA scheenbeschermers zijn primair ontworpen voor Mixed Martial Arts - een sport waarbij scheenbeen en wreef blootgesteld worden aan trappen, sweeps en grondwerk.

Door hun compacte vorm zijn ze ook uitstekend geschikt voor kickboksen en thaiboksen, met name voor sporters die de voorkeur geven aan een lichtgewicht alternatief voor volledig omsluitende scheenbeschermers.

Zowel dames als heren, van recreatief tot gevorderd niveau, vinden in dit assortiment een passend model.

Goed onderhoud houdt je MMA scheenbeschermers in topvorm

Laat MMA scheenbeschermers na elke training luchten en gebruik een desinfecterende spray zoals Sukkiri of FreshKO om bacteriegroei en geur te voorkomen. De neopreen en microvezel van de Rival SH20 zijn gevoelig voor langdurig vocht - bewaar ze nooit in een afgesloten sporttas.

De compressiesleeve van de Hayabusa T3 Core Sleeve is machinewasbaar op lage temperatuur - controleer de wasvoorschriften op de productpagina. Met de juiste verzorging gaan beide modellen vele trainingsuren mee.

Fight2Win is de specialist voor MMA bescherming in Europa

Fight2Win is official partner en distributeur van Rival Boxing Gear en Hayabusa in Europa - twee merken die toonaangevend zijn op het gebied van MMA bescherming. Alle scheenbeschermers zijn 100% authentiek en direct leverbaar vanuit het magazijn in Waddinxveen.

Naast de webshop kun je alle MMA scheenbeschermers ook aanschaffen in onze showroom in Waddinxveen, waar je ze kunt vergelijken en direct aanschaffen.

Showroom

MMA scheenbeschermers, direct uit voorraad leverbaar

MMA scheenbeschermers worden binnen 1 werkdag uit eigen voorraad verzonden! We zijn dé vechtsportspecialist en weten echt alles over bokshandschoenen, kickbokshandschoenen, scheenbeschermers, bandages, zakhandschoenen en andere trainingsmaterialen! We hebben een enorm assortiment Scheenbeschermers voor kinderen, dames én heren op voorraad in onze showroom! Kom langs voor optimaal advies en schaf direct jouw gekozen artikel aan.

Benieuwd naar al onze premium boks- en vechtsportartikelen? Bekijk dan ons volledige assortiment vechtsportartikelen in de webshop.

FIGHT2WIN

Nr. 1 VECHTSPORTWINKEL

SINCE 2005

Veelgestelde vragen — MMA scheenbeschermers

Wat zijn MMA scheenbeschermers en waarvoor gebruik je ze?

MMA scheenbeschermers beschermen je scheenbeen en wreef tijdens sparren en training in MMA, kickboksen en thaiboksen. Ze vangen de impact van trappen op en beschermen zowel jezelf als je trainingspartner. In tegenstelling tot klassieke kickboksscheenbeschermers zijn MMA-varianten compacter en lichter, zodat ze de bewegingsvrijheid voor grondwerk en clinch niet belemmeren.

Zijn MMA scheenbeschermers ook geschikt voor kickboksen en thaiboksen?

Ja. Beide modellen in de collectie zijn geschikt voor kickboksen, thaiboksen en MMA. MMA scheenbeschermers zijn iets compacter dan pure kickboksscheenbeschermers, maar bieden voldoende bescherming voor staand sparren. Voor wedstrijdtraining in kickboksen of thaiboksen zijn klassieke scheenbeschermers met meer volume soms beter — vraag gerust advies in onze showroom.

Hoe onderhoud ik mijn MMA scheenbeschermers?

Laat je scheenbeschermers na elke training goed luchten en drogen — nooit opbergen in een gesloten sporttas terwijl ze nog vochtig zijn. Reinig ze regelmatig met een desinfecterende spray zoals de FreshKO of Sukkiri om bacteriën en geuren te bestrijden. Bewaar ze op een droge, geventileerde plek. Zo blijven ze langer in topconditie en hygiënisch voor gebruik.