Krav Maga-sett

Fight2Win har et spesialutvalg for Krav Maga – en av få nederlandske nettbutikker med komplette sett for denne praktiske selvforsvarsporten. Egnet for menn, kvinner og barn. Les mer

Filtrer og sorter 2 produkter
Sorter etter:

Funksjonelt. Slitesterkt. Klart for hver trening.

Her finner du komplette Krav Maga-sett med det viktigste til treningen, egnet for alle nivåer og aldre. Ekstra utstyr kan bestilles med rabatt sammen med mange av settene.

Krav Maga. Tren effektivt med riktig utstyr.

Et komplett Krav Maga-sett fra Fight2Win inneholder det viktigste til treningen: boksehansker og leggbeskyttere som kjerne, supplert med utstyr som er spesielt relevant for Krav Maga.

Krav Maga er en praktisk selvforsvarsidrett der utstyret må være funksjonelt og slitesterkt. Settene våre er satt sammen basert på det du faktisk trenger på matten.

Krav Maga Set Basic. Det mest solgte settet for denne sporten.

De Krav Maga-sett Basic er vårt bestselgende sett for denne sporten – egnet for både nybegynnere og viderekomne utøvere, for menn, kvinner og barn. Settet er satt sammen av velprøvde materialer som egner seg for de intensive treningsformene som kjennetegner Krav Maga.

Se produktsiden for nøyaktig innhold og tilgjengelige størrelser.

Produkter

Størrelsesguide for ditt Krav Maga-sett.

Valg av størrelse avhenger av kroppsvekt for boksehansker og kroppshøyde eller leggomkrets for leggbeskyttere. På produktsiden finner du spesifikke størrelsesråd for hver del.

Er du usikker? Våre spesialister i showroomet i Waddinxveen hjelper deg gjerne videre, både på nett og personlig.

Showroom

Krav Maga for menn, kvinner og barn.

Krav Maga-settene fra Fight2Win passer for mennkvinner og barn. Basic-settet er bevisst sammensatt som et universelt sett, slik at utøvere på alle nivåer og i alle aldre kan komme i gang med en gang.

Krav Maga utøves av mennesker med ulik bakgrunn – fra komplette nybegynnere til utøvere med erfaring fra andre kampsporter.

Kolleksjoner

Produkter

Innholdet i et Krav Maga-sett fra Fight2Win.

Et Krav Maga-sett inneholder de viktigste tingene til treningen. Den nøyaktige sammensetningen varierer fra sett til sett – se produktsiden for en fullstendig oversikt over innholdet.

Ekstrautstyr som en munnbeskytter eller skrittbeskytter kan bestilles med rabatt sammen med mange sett.

Slik holder du Krav Maga-utstyret ditt i god stand.

La boksehanskene lufte etter hver trening og tørk dem av med en lett fuktig klut. Behandle læret jevnlig med en lær­rengjøring eller balsam for lengre levetid. Leggbeskyttere og annet beskyttelsesutstyr rengjør du med en fuktig klut og mild såpe. Oppbevar alt på et tørt og godt ventilert sted.

Scheenbeschermers en andere beschermers reinig je met een vochtige doek en milde zeep. Bewaar alles op een droge, geventileerde plek.

Kolleksjoner

Fight2Win. Din spesialist på Krav Maga-utstyr.

Fight2Win har mange års erfaring med å sette sammen komplette sett for kampsport, blant annet Krav Maga. Settene våre settes sammen av folk som kjenner sporten og vet hva som trengs på matten.

I tillegg til nettbutikken vår kan du også se og prøve alle sett i vårt showroom i Waddinxveen.

Showroom

Krav Maga-sett, direkte tilgjengelig fra lageret

Krav Maga-sett sendes fra vårt eget lager innen 1 virkedag! Vi er kampsportspesialisten og kan alt om boksehansker, kickboksing hansker, leggbeskyttere, boksebandasjer, bag hansker og annet treningsutstyr! Vi har et enormt utvalg av Komplette sett for barn, damer og herrer på lager i vårt showroom! Kom innom for optimal veiledning, og kjøp det valgte produktet ditt med en gang.

Nysgjerrig på alle våre førsteklasses produkter for boksing og kampsport? Se hele utvalget vårt av kampsportutstyr i nettbutikken.

FIGHT2WIN

Nr. 1 KAMPSPORTBUTIKK

SIDEN 2005

Ofte stilte spørsmål — Krav Maga-sett

Hva er bakgrunnen til merket XPRT?

Historien om XPRT Fight Gear begynner i 2005. En entusiastisk kampsportutøver og gründer har i årevis drømt om en butikk full av det beste kampsportutstyret, som er tilgjengelig og overkommelig for alle.

Gjennom personlige erfaringer fra treningsopphold, seminarer, konkurranser og research har han fått et tydelig bilde av hvordan han kan tilby kampsport, martial arts og kampsportutstyr til et bredere publikum i det nye årtusenet.

Med omfattende erfaring innen Thaiboksing, boksing, karate og særlig ITF taekwondodrakter tar Fight2Win de første stegene mot et komplett produktsortiment. Først utelukkende med ITF taekwondodrakter og sikkerhetsutstyr under merkevaren og nettstedet Taekwon-do.nl.

Deretter følger slagordet: Fight2Win. Og til slutt kommer det, med hjelp fra andre kampsportutøvere og grafiske designere, en logo og et navn på et banebrytende og prisgunstig kampsportmerke: XPRT Fight Gear!

Kolleksjoner

Hvilke Krav Maga-sett selger Fight2Win?

Fight2Win selger to Krav Maga-sett: Krav Maga Set Basic for voksne og Krav Maga-sett for barn- begge er komplett sammensatt med alt du trenger for å begynne å trene med en gang. Begge settene er tilgjengelige fra lager i Waddinxveen.

Kolleksjoner

Kan Krav Maga-sett også brukes til andre kampsporter?

Ja – delene i Krav Maga-sett er allsidige. De XPRT-boksehanskene passer til boksing og kickboksing, mens XPRT-leggbeskyttere er egnet for kickboksing og Muay Thai, og kampsportbuksen passer til alle kampsporter. Settene er bevisst satt sammen med allsidige produkter som også fungerer godt utenfor Krav Maga.

Kolleksjoner

Hvorfor er et komplett Krav Maga-sett mer praktisk enn å kjøpe produktene enkeltvis?

Krav Maga krever flere typer beskyttelse samtidig – hansker for slag, leggbeskyttere for spark og en tannbeskytter for kontakttrening. Et komplett sett sørger for at alle delene er tilpasset hverandre i kvalitet, og at du kan begynne med en gang uten å måtte finne ut hvilke enkeltprodukter du trenger. I tillegg gir et sett pakkerabatt sammenlignet med enkeltkjøp.

Kolleksjoner